Digital Orienteering Map Archive for Martina Valisova
|
Log in
All users
|
Language:
English
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Polski
Português
Русский
Svenska
Türkçe
Український
|
DOMA 3.0.10
Show routechoices
Hide routechoices
|
Show overview map
Hide overview map
|
KML
|
Back
<< Map. trénink Rohovec (07/03/2015)
|
Bez černé (12/03/2015) >>
Trénink - Nominačky ME 2008 (08/03/2015)
Category:
Training
Country:
Czech republic
Discipline:
long
Distance:
11.26 km
Time:
113:11
Average HR:
143
Maximum HR:
169
Bohužel jsem nebyla po dvou sobotních trénincích zregenerovaná a bolel mě hrozně zvedač. Nerozcvičila jsem se pořádně před sobotními tréninky, jak jsem zvyklá. A taky ten týden mám můj rekord v naběhaných kilometrech (75). Neběželo se mi teda běžecky dobře, ale jinak to docela šlo mapově. Až na pár blbostí jako cesta na 2, kdy se mi nějak sekly hodinky, takže na cestě mám žlutou čáru, i když jsem tam běžela rychle. Zpočátku jsem běžela po cestě po které jsem nechtěla, pak jsem musela znovu vyběhnout ten stejný kopec zpátky. Potom z 2 jsem traverzovala až moc. Pak na 6 jsem mohla jít jinak. Trať jsem nedokončila. Strašně mě to štve, ale prostě bych byla odvařená, tak na 2 dny.
Show comments
Hide comments
(
2
)
Lenka K
:
Docela by mě zajímal ten postup na dvojku zleva. Nabízí se tam víc cest, takže to možná mohlo být rychlejší. Chtělo by to mezičasy z nominaček a kdo a kudy to chodil. Nezjišťovala sis to?
Warning
: Attempt to read property "ID" on null in
/data/web/virtuals/104173/virtual/www/doma/show_comment.php
on line
18
Martina Valisova
:
Myslím si, že na tu dvojku jsem šla první půlku postupu dost nešikovně a určitě je tam více voleb. :-) Zkoušela jsem hledat postupy, ale našla jsem jen mezičasy...http://repreob.hyperlink.cz/index.php?pozice=23&pomp=422
Warning
: Attempt to read property "ID" on null in
/data/web/virtuals/104173/virtual/www/doma/show_comment.php
on line
18
Post new comment
Name:
Email:
Save