RSS voog

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

MČR družstva 2019 (2019-10-06)
pühapäev 6 oktoober 2019
U sv. Jiljí, Czech republic
team relay
MČR štafety 2019 (2019-10-05)
laupäev 5 oktoober 2019
Blatenský svah, Czech republic
relay, vahetus 1
MČR long 2019 final part 2 (2019-09-22)
pühapäev 22 september 2019
Maliník Bručoun, Czech republic
long
MČR long 2019 final part 1 (2019-09-22)
pühapäev 22 september 2019
Maliník Bručoun, Czech republic
long
MČR long 2019 Q (2019-09-21)
laupäev 21 september 2019
Maliník Hašlerka, Czech republic
long
6. ČPŠ 2019 (2019-09-15)
pühapäev 15 september 2019
Rasova rokle, Czech republic
relay, vahetus 1
8. ČP 2019 (2019-09-14)
laupäev 14 september 2019
Český Dub, Czech republic
sprint
5. ČPŠ 2019 (2019-09-14)
laupäev 14 september 2019
Zvonice, Czech republic
relay, vahetus 1
6. ČP 2019 (2019-09-08)
pühapäev 8 september 2019
Skok, Czech republic
middle
5 ČP 2019 (2019-09-07)
laupäev 7 september 2019
Pod Ondřejovskem 15, Czech republic
long
WOC 2019 spectator race E6 (2019-08-17)
laupäev 17 august 2019
Mørk lørdag, Norway
long
WOC 2019 spectator race E5 (2019-08-16)
reede 16 august 2019
Mørk fredag, Norway
middle
WOC 2019 spectator race E4 (2019-08-15)
neljapäev 15 august 2019
Byens Marker, Norway
middle
WOC 2019 spectator race E3 (2019-08-14)
kolmapäev 14 august 2019
Mørk onsdag, Norway
middle
WOC 2019 spectator race E2 (2019-08-13)
teisipäev 13 august 2019
Knatterudfjellet, Norway
midle
WOC 2019 spectator race E1 (2019-08-12)
esmaspäev 12 august 2019
Sarpsborg sentrum, Norway
sprint
Bike o-challenge 4h (2019-07-21)
pühapäev 21 juuli 2019
Bike o-challenge
Bike o-challenge 6h (2019-07-20)
laupäev 20 juuli 2019
bike-o challenge, Czech republic
5 days MTBO E1 (2019-07-04)
neljapäev 4 juuli 2019
Čípa je to pytel?, Czech republic
longer middle
MČR middle 2019 Fb (2019-06-23)
pühapäev 23 juuni 2019
Kozí kameny, Czech republic
middle
MČR middle 2019 Q (2019-06-22)
laupäev 22 juuni 2019
Čížkovy kameny, Czech republic
middle
4. ŽB Čechy-západ 2019 (2019-06-16)
pühapäev 16 juuni 2019
Nimrod, Czech republic
long
3. ŽB čechy-západ 2019 (2019-06-15)
laupäev 15 juuni 2019
Kamzík, Czech republic
middle
4. ČP 2019 (2019-06-02)
pühapäev 2 juuni 2019
Jezírko, Czech republic
middle
3. ČP 2019 (2019-06-01)
laupäev 1 juuni 2019
Selská rokle, Czech republic
long
7. LV 2019  (2019-05-25)
laupäev 25 mai 2019
Čalonice, Czech republic
middle
MČR sprint relay (2019-05-19)
pühapäev 19 mai 2019
Polabiny 3, Czech republic
sprint relay, vahetus 2
MČR sprint 2019 (2019-05-18)
laupäev 18 mai 2019
Čáslav, Czech republic
sprint
4. ČPŠ (2019-05-12)
pühapäev 12 mai 2019
V Močálech, Czech reublic
relay, vahetus 1
3. ČPŠ 2019 (2019-05-11)
laupäev 11 mai 2019
Barevný les, Czech republic
relay, vahetus 1
1. ČP 2019 (2019-05-11)
laupäev 11 mai 2019
Šumperk, Czech republic
sprint
10mila 2019  (2019-04-28)
pühapäev 28 aprill 2019
10mila 2019, Sweden
team relay, vahetus 8
1. ŽA 2019 2 kolo (2019-04-14)
pühapäev 14 aprill 2019
Skála, Czech republic
middle
1. ŽA 2019 1.kolo (2019-04-14)
pühapäev 14 aprill 2019
Skála, Czech republic
middle
MČR nigh 2019 (2019-04-13)
laupäev 13 aprill 2019
Vřešťovstký Chlum, Czech republic
night
2. ZČO 2019 (2019-04-07)
pühapäev 7 aprill 2019
Peklo, Czech republic
long
1. ZČO (2019-04-06)
laupäev 6 aprill 2019
Obříč, Czech republic
middle
Jarní Pohár 2019 (2019-03-24)
pühapäev 24 märts 2019
Písečnice, Czech republic
long
1. ČPŠ 2019 (2019-03-23)
laupäev 23 märts 2019
Na Haltýři, Czech republic
relay, vahetus 1