COMPETITIONCOURSEDATEPLACECAT.QUICK ROUTEMAPCOUNTRY
Jarní pohár - nightnight19. 3.3.HEQBěleč - Zelená dráhaCZE_AA
Jarní pohár - longlong20. 3.3.HEQBěleč - Velký chobotCZE_AA
Jarní pohár - relayrelay21. 3.3. (5. my leg)H21QBěleč - PískovnaCZE_AA
1. LVmiddle28. 3.3.H21CQHorka 2015CZE_AA
2. LVsprint28. 3.2.H21CQSkutečCZE_AA
Lännamedelmiddle11. 4.80.H21EQStora Wäsby österSWE_AA
Rånässtafettenteam relay12. 4.32. (8. my leg)H17-QGåderstaSWE_AA
4. LVsprint18. 4.1.H21CQNad PlovárnouCZE_AA
5. LVmiddle18. 4.1.H21CQMalý špičákCZE_AA
1. ČPŠrelay19. 4.1. (1. my leg)H21QPohádka máje 2015 - jihCZE_AA
MČR nightnight25. 4.10.H21QRakovecké údolíCZE_AA
2. ČPŠrelay26. 4.2. (1. my leg)H21QBukovinkaCZE_AA
1. ŽBlong2. 5.2.H21AQVranovCZE_AA
2. ŽBmiddle3. 5.6.H21AQHladký lesCZE_AA
10mila 2015team relay9. 5.43. (75. my leg)10milaQ10mila 2015SWE_AA
1. ČP 2015middle16. 5.3.H21EQSedlo 902 m n. m.CZE_AA
2. ČP 2015long17. 5.9.H21EQSedlo - KašperkCZE_AA
MČR sprintsprint23. 5..7.H21QŽerotínCZE_AA
MČR sprint relaysprint relay24. 5.7. (6. my leg)DH21QKřižnáCZE_AA
3. ČPŠrelay30. 5.2. (1. my leg)H21QJiříkovo údolíCZE_AA
4. ČPsprint30. 5.19.H21EQŽatecCZE_AA
4. ČPŠrelay31. 5.3. (1. my leg)H21QBabí horaCZE_AA
5. ČPlong6. 6. DSQ.H21EQKobylí hlavaCZE_AA
6. ČPmiddle7. 6.3.H21EQVrchyCZE_AA
Jukola 2015team relay13. 6.100. (172. my leg)JukolaQPitkäketoFIN_AA
MČR middle Qmiddle20. 6.15.H21QJáchymovské pekloCZE_AA
MČR middle F(b)middle21. 6.11.H21BQEduardCZE_AA
HSH cup NIght racenight9. 6.1.H21CQMařinkaCZE_AA
HSH cup E1middle10. 7.4.H21EQŘimbabaCZE_AA
HSH cup E2long11. 7.10.H21EQZběhovecCZE_AA
HSH cup E3shortened long12. 7.1.H21EQŘimbabaCZE_AA
Scottish 6 days E1long2. 8.24.M21EQAchagourScotland-Flag
Scottish 6 days E2long3. 8.10.M21EQStrathfarrarScotland-Flag
Scottish 6 days E3middle 5. 8.21.M21EQDarnaway eastScotland-Flag
Scottish 6 days E4long6. 8.14.M21EQDarnaway westScotland-Flag
Scottish 6 days E5long7. 8.36.M21EQAffric southScotland-Flag
Scottish 6 days E6long8. 8.13. (13. overall)M21EQAfric northScotland-Flag
7. ČPlong5. 9.12.H21EQSmrčinyCZE_AA
8. ČPmiddle6. 9.DSQH21EU ChodůCZE_AA
AMČR sprintsprint8. 9.9.MenQSvatý kopečekCZE_AA
AMČR longlong9. 9.6.MenQZahálkovy skalkyCZE_AA
5. ČPŠrelay12. 9.1. (2. my leg)H21QMíchova skálaCZE_AA
9. ČPsprint12. 9.7.H21EQTelčCZE_AA
6. ČPŠrelay13. 9.1. (2. my leg)H21QMíchova skálaCZE_AA
12. LVlong19. 9.1.H21CQTřiteř 15CZE_AA
MČR long Qlong26. 9.5. H21QSkřítekCZE_AA
MČR long Flong27. 9.19.H21AQSkřítekCZE_AA
MČR relayrelay10. 10. 5. (4. my leg)H21QVracovské dunyCZE_AA
MČR teamsteam relay11. 10.1. (1. my leg)DospělíQVracovské dunyCZE_AA
Smålandskavlen 2015team relay25. 10.25. (19. my leg)H21QBondbergetSWE_AA